Home Staging

Czym jest Home Staging? 

Home staging to nic innego jak profesjonalne przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem. Usługa ta łączy ze sobą prace dekoratorskie oraz marketingowe, a celem jest szybkie uatrakcyjnienie posiadłości. Podstawowa zasada to jak najkorzystniejsze zaprezentowanie wnętrza przy wykorzystaniu jak najmniejszych nakładów finansowych. Dlaczego warto zdecydować się na Home Staging? 

  • Jako home stager obiektywnie ocenię Twoją nieruchomość i wyeliminuje wady, które mogą być powodem rezygnacji klientów z zakupu bądź wynajmu.
  • Często zdarza się, że kupujący nie mają wystarczająco dużo wyobraźni, aby zobaczyć wnętrze innym okiem. W związku z tym, kiedy panuje w nim nieład, brak konsekwencji w wystroju lub zbyt wiele przedmiotów rozprasza to ich uwagę i automatycznie zmniejszają się szanse na sprzedaż lub wynajem nieruchomości.
  • Nieruchomość jak każdy produkt wywołuje emocje u kupującego, a to właśnie one kierują ludźmi przy podejmowaniu decyzji. Odpowiednie przygotowanie nieruchomości wzbudzi u klienta pozytywne emocje, które sprawią, że będzie mu łatwiej wyobrazić sobie siebie w tym wnętrzu, a tym samym zwiększy się szansę na sprzedaż lub wynajem nieruchomości.
  • W dzisiejszych czasach i natłoku obowiązków klienci często nie mają czasu na urządzanie mieszkania czy domu - chcą wprowadzić się do gotowego wnętrza, więc kiedy widzą, że będą musieli włożyć dużo pracy w ich wykończenie, są zniechęceni zakupem.
KLIKNIJ TUTAJ i zgłoś swoją nieruchomość na metamorfozę!